Зимнівська громада
Волинська область, Володимир-Волинський район

Аукціони з оренди нерухомого майна

Аукціони з оренди станом на 17.05.2021 року

Зимнівська сільська рада повідомляє про оголошені наступні аукціони з оренди нерухомого майна комунальної власності територіальної громади станом на 17.05.2021 року:

11:28 17.05.2021

Оренда амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул.Миру, 4 в с.Зимне Володимир-Волинського району Волинської області з устаткуванням, меблями та інвентарем

Зимнівська сільська рада повідомляє про оголошений аукціон з оренди  амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул.Миру, 4 в с.Зимне Володимир-Волинського району Волинської області з устаткуванням, меблями та інвентарем:

14:16 02.04.2021

Про продовження договору оренди нерухомого майна комунальної власності територіальної громади Зимнівської сільської ради через аукціон та затвердження оголошення про проведення аукціону

11:41 18.03.2021