Чергова 12-та сесія сільської ради відбудеться 22.09.2021 року

Шановні друзі! 22.09.2021 об 10 год. відбудеться засідання чергової 12-ї сесії Зимнівської сільської ради восьмого скликання. На сесію запрошуються депутати сільської ради, депутати районної та обласної ради, старости старостинських округів ради, начальники відділів виконавчого комітету та громадськість.

Увага! Тимчасове припинення газопостачання!

Володимир-Волинське відділення Ат "Волиньгаз" інформує, що 02 вересня 2021 року в зв'язку з зіміною двух відключаючих пристроїв  на газопроводі середнього тиску в с.Чесний Хрест  Володимир-Волинського району буде припинено газопостачання  населеного пункту: с. Чесний Хрест - 56 абонентів

Увага! Тимчасове припинення газопостачання!

Володимир-Волинське відділення Ат "Волиньгаз" інформує, що 30 серпня 2021 року в зв'язку з проведенням робіт по ліквідації витоку газу на газопроводі високого тиску та виведення з експлуатації частини газопроводу високого тиску в с.Нехворощі Володимир-Волинського району згідно "Плану розвитку газорозподільної системи газорозподільного підприємства АТ "Волиньгаз"" буде припинено газопостачання  населеного пункту: с. Нехворощі - 57 абонентів

Увага! Оголошення! З 01 вересня підвищено тариф на послугу з поводження з побутовими відходами для потреб населення

Зимнівська сільська рада повідомляє про підвищення  (коригування) тарифів Комунальним підприємством "Зимнівське ВУЖКГ" на послугу поводження з побутовими відходами  з 01 вересня 2021 року.

УВАГА!!! ЗИМНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА НАГАДУЄ!!! Триває сплата земельного податку та орендної плати за 2021 рік!!!

Усім користувачам та власникам земельних ділянок, які розташовані на території Зимнівської сільської ради необхідно сплатити земельний податок та орендну плату до 24 серпня 2021 року.

Увага! Тимчасове припинення газопостачання!

Володимир-Волинське відділення Ат "Волиньгаз" інформує, що 03 серпня 2021 року в зв'язку з проведенням робіт по заміні відключаючих присторїв газорегуляторного пункту в с. Бубнів, Володимир-Волинського району згідно "Плану розвитку газорозподільної системи газорозподільного підприємства АТ "Волиньгаз"" буде припинено газопостачання в населені пункти: с. Бубнів, с. Руснів, с. Черчичі - 258 абонентів

Чергове засідання ради восьмого скликання

Шановні друзі 11.08.2021 об 10 год. відбудеться засідання чергової 11-ї сесії Зимнівської сільської ради восьмого скликання. На сесію запрошуються депутати сільської ради, депутати районної та обласної ради, старости старостинських округів ради, начальники відділів виконавчого комітету та громадськість.

УВАГА!!! ЗИМНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА НАГАДУЄ ПРО ЗАБОРОНУ САМОВІЛЬНОГО СПАЛЮВАННЯ СУХОЇ РОСЛИННОСТІ!!!!!

Згідно ст.77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дотримання порядку, встановленого центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища тягнуть за собою накладення штрафу: