Зимнівська громада
Волинська область, Володимир-Волинський район

ГОЛОВА

КАТОЛИК В’ЯЧЕСЛАВ АРТУРОВИЧ

Народився 29 квітня 1984 року (у сім’ї робітників) у селі Зимне, Володимир-Волинського району Волинської області.

Громадянин України.

У 1990 році розпочав навчання у Зимнівській середній школі, яку закінчив у 2001 році з відзнакою та отримав медаль «За особливі успіхи у навчанні».

У серпні 2001 року вступив у Волинський інститут Міжрегіональної академії Управління персоналом на відділення «Менеджер організацій», спеціалізація: «Економіка та управління бізнесом». У 2006 році отримав диплом бакалавра з відзнакою. Продовжив навчання у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, де в 2011 році і отримав повну вищу освіту за спеціальністю "Державне управління" та здобув кваліфікацію магістра державного управління

У 2006 році у віці 21-річного парубка, став сільським головою Зимнівського старостинського округу.

У 2015 році очолив новостворену, на той час, Зимнівську сільську об’єднану територіальну громаду.

У 2020 році продовжив очільництво Зимнівської територіальної громади, в яке входить 30 населених пунктів.

Одружений, виховує 2-х донечок та сина.

Виступ сільського голови до Дня пам'яті та примирення

У дні 8 та 9 травня Україна вшановує пам'ять тих, хто загинув на полях битв, у фашистських катівнях і концтаборах. Віддаємо данину пам'яті всім загиблим, які віддали свої життя в ім'я Великої перемоги. Ми всі живі завдяки відвазі й мужності мільйонів людей, які брали участь у Другій світовій війні.

15:46 08.05.2021

Між Луцьким НТУ та Зимнівською ТГ укладено договір про співпрацю

У стінах Луцького НТУ відбулася робоча зустріч між ректором ЗВО Іриною Вахович та головою Зимнівської територіальної громади В’ячеславом Католиком. Обговоривши шляхи взаємодії, реалізацію спільних планів і напрацювань, сторони підписали відповідний договір про співпрацю.

11:10 05.05.2021