Зимнівська громада
Волинська область, Володимир-Волинський район

Комунальне майно

Перелік окремого індивідуально визначеного майна для передачі в оренду

Відповідно до рішення сілської ради від 14.07.2020 року  №48/7 "Про намір передачі комунального майна в оренду", з метою підвищення ефективності використання об’єктів комунальної власності об'єднаної територіальної громади, відповідно до ст. 3, 6, 18 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 року №483, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань планування місцевого бюджету, фінансів, соціально-економічного і культурного розвитку, керуючись ст. 16, 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада затвердила Перелік окремого індивідуально визначеного майна для передачі в оренду згідно з Додатком.

12:03 14.07.2020