Зимнівська громада
Волинська область, Володимир-Волинський район

Оголошення

В цьому розділі ми інформуємо вас про майбутні заходи, виїзні прийоми посадових осіб, графіки виїздів і т.п.

Про перенесення чергового засідання ради

Засідання чергової 8-ї сесії Зимнівської сільської ради восьмого скликання в зв'язку з виробничою необхідністю переноситься з 03.06.2021року на 04.06.2021року об 10.00год.. На сесію запрошуються депутати сільської ради, депутати районної та обласної ради, старости старостинських округів ради та громадськість.

10:03 31.05.2021

У четвер відбудеться засідання робочої групи з підготовки проєкту Стратегічного плану розвитку Зимнівської ТГ

Зимнівська сільська рада запрошує усіх членів робочої групи з підготовки проєкту Стратегічного плану розвитку Зимнівської територіальної громади взяти участь в засідані робочої групи, яке відбудеться 27.05.2021року об 11.00год. в приміщені адмінбудинку с.Зимне.

14:18 25.05.2021

Громадське обговорення ставок податку і Положення про самоврядний контроль за використанням та охороною земель комунальної власності

На виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, Зимнівська сільська  рада запрошує громадян прийняти активну участь в обговоренні проєктів регуляторних актів, що відбудеться о 10.00год. 14 травня 2021року в адміністративному приміщені сільської ради.

11:54 12.05.2021

До уваги пасічників!

Повідомлення про проведення пестицидного обробітку посівів ріпакута цукрового буряка ФГ "Євгена Шелепіни" та ТзОВ "Агросвіт-Волинь"

19:45 06.05.2021