Зимнівська громада
Волинська область, Володимир-Волинський район

Оголошення

В цьому розділі ми інформуємо вас про майбутні заходи, проведення засідань ради, виїзні прийоми посадових осіб, графіки виїздів і т.п.

Чергова 17-та сесія Зимнівської сільської ради 28.01.2022року

Шановні депутати, колеги повідомляю про те, що засідання чергової 17-ї сесії відбудеться  28.01.2022 об 09.00 год.  в приміщені Будинку культури с.Зимне.  Будем розглядати в основному земельні питання. Усіх запрошуєм на засідання сесії, явка обов'язкова , хто не матиме можливості прийняти участь у засіданні прошу повідомити. Проєкти рішень, які будуть розглядатися на сесії будуть згодом розміщені на сайті сільської ради.  Засідання постійних комісій    відбудуться у четвер 20.01.2022 :  бюджетна та освітня -  об  9 год.,  земельна об 10 год. Засідання сесії, так само як і засідання постійних комісій, будуть проводитись з дотриманням відповідних обмежувальних протиепідемічних заходів (мати з собою маски). На сесії будем заслуховувати інформацію  про свою депутатську роботу –депутата  округу№ 1 Зимнівської сільської ради -  Кротача Руслана Леонтійовича. Вітаю усіх з наступаючим Водохрещем!

14:45 18.01.2022

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ТОРГІВ У ФОРМІ ЕЛЕКТРОННОГО АУКЦІОНУ

Зимнівською сільською радою оголошуються земельні торги у формі електронного аукціону з продажу права оренди терміном на10 років на земельну ділянку площею 9,0241 га  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка знаходиться за межами села Черчичі, Володимир-Волинського району, Волинської області на території Зимнівської сільської ради, які відбудуться 16 лютого 2022 року.

12:30 17.01.2022

Засідання чергової п'ятнадцятоїї сесії восьмого скликання 24.12.2021

Шановні друзі! 24.12.2021 об 09 год. відбудеться засідання чергової 15-ї сесії Зимнівської сільської ради восьмого скликання. На сесію запрошуються депутати сільської ради, депутати районної та обласної ради, старости старостинських округів ради, начальники відділів виконавчого комітету та громадськість.Проєкти рішень розміщені на сайті сільської ради.

11:19 21.12.2021

До уваги жителів Зимнівської ОТГ!

Зимнівське ВУЖКГ повідомляє про те, що з січня 2022 року ми переходимо на новий рівень обслуговування споживачів. З нового року оплачувати за послуги водопостачання, водовідведення, квартплату та вивезення ТПВ (сміття) можна буде через будь який банк, пошту, онлайн через мобільні додатки.

10:59 16.12.2021

Чергова 13-та сесія Зимнівської сільської ради 12.11.2021

Шановні друзі!12.11.2021 об 09 год. відбудеться засідання чергової 13-ї сесії Зимнівської сільської ради восьмого скликання. На сесію запрошуються депутати сільської ради, депутати районної та обласної ради, старости старостинських округів ради, начальники відділів виконавчого комітету та громадськість.

09:58 01.11.2021

Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади головного лікаря (директора) комунального некомерційного підприємства «Зимнівський центр первинної медичної допомоги» Зимнівської сільської ради Володимир – Волинського району Волинської області.

Правові підстави проведення конкурсу: Закон Україн «Основи законодавства України про охорону здоров’я» від 19.11.1992 №2801-ХІІ (зі змінами), постанови Кабінету Міністрів України  від  27.12.2017 №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», рішення Зимнівської сільської ради від 30.09.2021 року № 12-1/5 Про створення комунального некомерційного підприємства «Зимнівський центр первинної медичної допомоги» Зимнівської сільської ради Володимир – Волинського району Волинської області, розпорядження №145 від 26.10.2021 року Про організацію та проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря (директора) комунального некомерційного підприємства «Зимнівський центр первинної медичної допомоги» Зимнівської сільської ради Володимир – Волинського району Волинської області.

14:27 28.10.2021