Зимнівська громада
Волинська область, Володимир-Волинський район

Оголошення

В цьому розділі ми інформуємо вас про майбутні заходи, виїзні прийоми посадових осіб, графіки виїздів і т.п.

УВАГА! Оголешення!

У зв’язку з відзначенням 24 вересня 2021 року ювілейних дат Святогорського Успенського Зимненського монастиря, масовим скупченням людей та транспорту з цієї нагоди, присутністю значної кількості паломників та організацією монастирем святкових заходів 23-24 вересня 2021 року, Зимнівська сільська рада нагадує про існуючий щоп’ятниці неприйомний для громадян день та закликає жителів громади відповідально та з розумінням поставитись до ситуації.

13:26 23.09.2021

Чергова 12-та сесія сільської ради відбудеться 22.09.2021 року

Шановні друзі! 22.09.2021 об 10 год. відбудеться засідання чергової 12-ї сесії Зимнівської сільської ради восьмого скликання. На сесію запрошуються депутати сільської ради, депутати районної та обласної ради, старости старостинських округів ради, начальники відділів виконавчого комітету та громадськість.

10:58 06.09.2021

Увага! Тимчасове припинення газопостачання!

Володимир-Волинське відділення Ат "Волиньгаз" інформує, що 02 вересня 2021 року в зв'язку з зіміною двух відключаючих пристроїв  на газопроводі середнього тиску в с.Чесний Хрест  Володимир-Волинського району буде припинено газопостачання  населеного пункту: с. Чесний Хрест - 56 абонентів

08:10 01.09.2021

Увага! Тимчасове припинення газопостачання!

Володимир-Волинське відділення Ат "Волиньгаз" інформує, що 30 серпня 2021 року в зв'язку з проведенням робіт по ліквідації витоку газу на газопроводі високого тиску та виведення з експлуатації частини газопроводу високого тиску в с.Нехворощі Володимир-Волинського району згідно "Плану розвитку газорозподільної системи газорозподільного підприємства АТ "Волиньгаз"" буде припинено газопостачання  населеного пункту: с. Нехворощі - 57 абонентів

12:16 28.08.2021

Увага! Оголошення! З 01 вересня підвищено тариф на послугу з поводження з побутовими відходами для потреб населення

Зимнівська сільська рада повідомляє про підвищення  (коригування) тарифів Комунальним підприємством "Зимнівське ВУЖКГ" на послугу поводження з побутовими відходами  з 01 вересня 2021 року.

11:38 19.08.2021