Щоб переглянути загальні новини перейдіть на "Загальні новини" або у відповідний відділ, що вас цікавить (меню зліва).

Дякую, що завітали на наш сайт!

 

Учням Зимнівської громади  вручили сертифікати на отримання іменних стипендій

Сільський голова В’ячеслав Католик вручив сертифікати на стипендію обдарованим учням закладів загальної середньої освіти, переможцями олімпіад, конкурсів та турнірів із навчальних предметів. В’ячеслав Артурович подякував батькам, вчителям, дітям, які, незважаючи на труднощі, що бувають на шляху до перемоги, не здаються і досягають задуманого.

Про вклад ВПО у розвиток громад, які їх прийняли

Аліна Костюк – переселенка із Запорізької області. Після повномасштабної агресії росії, вона з донькою в цілях безпеки виїхала до Італії. Але згодом жінка повернулася до України і нині мешкає у Зимнівській громаді.

День вчителя - свято гідних, сильних, мудрих та відважних людей.

День вчителя - свято гідних, сильних, мудрих та відважних людей. Вчитель - це не просто складна та важлива професія, це справжня місія. Бо саме вчителі роблять нашу країну сучасною, сильною та розвиненою, а наших дітей - українців - гідними, розумними, навченими, людяними. Дякуємо за вашу чесну, важку працю, за цей неймовірний вклад, за все, що ви робите день за днем, особливо у цей важкий час. Від щирого серця вітаємо зі Всесвітнім днем вчителя! Нехай ваша праця завжди цінується, нехай ваші старання і надії неодмінно будуть виправдані, нехай, завдяки вам, діти отримують міцні знання, нехай у Вашому житті завжди присутній чарівний світ добра і щастя! Із днем учителя!

Вітаємо с днем похилого віку та ветерана !

Бажаємо вам міцного здоров'я, довголіття, радості, сердечного тепла, любові, душевного спокою, добра і віри в краще майбутнє! Нехай завжди Вас оточують увагою і піклуванням близькі люди, нехай тішать своїми успіхами діти, внуки та правнуки і нехай ніщо не засмучує ваші будні.

Черговий інтеграційний захід відбувся у Зимнівській громаді

Черговий інтеграційний захід відбувся у Зимнівській громаді. Він об’єднав  школярів з числа ВПО та місцевих дітей знаннями. Під час Школи безпеки та виживання учні різних класів дізналися про правила безпеки на дорозі і отримали цінні знання щодо поводження під час надзвичайних ситуацій у школі.

У шести громадах Волині реалізують  проєкт, спрямований на інтеграцію молоді з ВПО в життя громад

Проєкт під назвою «Нові ідеї для нових громад» вже розпочато Агенцією регіонального розвитку Прибужжя за підтримки програми «Мріємо та діємо».  Його орієнтовано на молодь у шести громадах Волині та молодь з числа ВПО, яка мешкає у них.