Нарада при сільському голові Католику В.А. від 25.04.2018 року

 

На щотижневій нараді при сільському голові Католику В.А. за участю старост, керівників відділів та спеціалістів, яка відбулась 25.04.2018 року, обговорювались питання проведення заходів до 9 Травня, пропозиції для подачі на фонд І.Палиці, про придбання автобуса для с.Хмелівка, а також про необхідність реєстрації права власності по об’єктах нерухомого майна сільської ради.

Також сільський голова Католик В.А. наголосив, що до 18.06.2018 року  продовжено термін подачі документів на весь обсяг інфраструктурної субвенції, передбачений для громади. Тому звернувся до відповідальних за це осіб не зволікати до останнього, а вчасно здійснювати подачу необхідної документації.

Старостою с.Бубнів доведено до відома про необхідність здійснення ремонту пам’ятника у с.Бубнів.

В ході наради вирішено подавати проектному менеджеру пропозиції щодо об’єктів на фонд Палиці, а також доручено готувати документацію для реєстрації права власності по об’єктах нерухомого майна закладів освіти сільської ради. Для здійснення ремонтних робіт у с.Бубнів біля пам’ятника погоджено залучати робочу групу.

Крім того, на нараді розглядались інші питання життєзабезпечення сільської ради: зокрема, визначення відповідальних за переключання світильників у с.Острівок; про участь сільського голови у нарадах серед працівників освіти, культури сільської ради; про формування списків осіб для привітання з нагоди 9 Травня.

 

За результатами проведеної наради було надано окремі доручення працівникам та визначено терміни їх виконання.