До уваги жителів Хобултівського старостинського округу!!!

Дата: 15.02.2019 15:12

На виїзному прийомі громадян сільським головою Католиком В.А. 21.01.2019 року по населених пунктах Хобултівського старостинського округу, жителі даних населених пунктів, обурені ходом медичної реформи, звернулись до голови громади за сприянням, оскільки на сьогодні не забезпечується належне медичне обслуговування населення на первинному рівні.

Зимнівською сільською радою було надіслано листа до КП «Володимир-Волинського центру первинної медичної допомоги» з проханням переглянути та раціонально розприділити сферу поширення медичного обслуговування фельдшерами у с.Микуличі, Хобултова, Підгайці та Нехвороща з метою максимального наближення послуг з надання первинної медичної допомоги населенню та забезпечення медичного обслуговування населення даних населених пунктів, а також проханням надати роз’яснення з порядку надання медичних послуг лікарем Березовичівської амбулаторії сімейної практики загальної медицини для населення с.Микуличі у зв’язку з підписанням більшістю населення декларацій з лікарем амбулаторії у селі Березовичі, яке у зв’язку з виборами 23.12.2018 року приєдналось до Локачинського району Волинської області.

Доводимо до Вашого відома відповідь КП «Володимир-Волинського центру первинної медичної допомоги» та надаємо інформацію, що на даний час  тимчасово вирішено проблему відсутності постійного працівника ФАПу с.Микуличі шляхом заміни згідно визначеного графіку.