Дата: 29.03.2019 11:49

«2020 – рік завершення децентралізації чи рік невирішених проблем самостійного існування ОТГ» - саме з такою назвою народний депутат Ігор Гузь сьогодні провів ділову зустріч з головами ОТГ 19 округу в селищі Іваничі.

Працюючи п’ятий рік в парламенті, депутат разом із присутніми обговорюють можливі сценарії розвитку громад після 2020 року. Крім того, актуальною є тема продовження медичної реформи в 2019 році: трансформація системи охорони здоров’я в ОТГ та фінансування медичних установ. З цього приводу виступив заступник начальника управління охорони здоров'я Волинської ОДА Валентин Вітер.

Щодо облаштування сучасних відпочинкових зон та створення кращих умов для відпочинку й дозвілля жителів громади, виступив архітектор, ландшафтний дизайнер з Володимира-Волинського Андрій Гнатюк.
На завершення зустрічі голів ОТГ була показана презентація успіхів і планів Іваничівської селищної об’єднаної територіальної громади. Спікером з цього питання був сам селищний голова - Федір Войтюк.