Спільна проблема - спільне вирішення

Дата: 10.04.2019 15:58

Сектор з питань соціального захисту населення Зимнівської ОТГ з метою запобігання торгівлі людьми інформує:

4 квітня 2019 року у Володимир-Волинському міськрайонному відділі філії Центру пробації в Волинській області відбулась зустріч начальника відділу, підполковника внутрішньої служби -  Скіць Т.В. з спеціалістами та провідним фахівцем із соціальної роботи Зимнівської, Устилузької та Зарічанської  ОТГ  на якій було обговорено питання взаємодії уповноважених органів пробації з органами місцевого самоврядування щодо здійснення контролю за поведінкою дітей та молоді, які засуджені до покарань не пов’язаних  з позбавленням волі, звільнених від відбування покарання з випробуванням, проведення соціально-профілактичних бесід та консультацій щодо вирішення проблемних питань, профілактики правопорушень та злочинів, а також надання допомоги особам звільненим з місць позбавлення волі в адаптації до життя у суспільстві.