Вчитись ніколи не пізно

Дата: 29.05.2019 14:13

Працівники Зимнівської сільської ради взяли участь у програмі навчального курсу "Інституційний розвиток об'єднаних територіальних громад", що відбувся у м. Луцьку, за фінансової підтримки USAID та Асоціації об'єднаних територіальних громад. Алла Матвейчук, керівник кадрів і Лілія Сорочук, головний спеціаліст з кадрової роботи відвідавши 2 дні курсу дізнались про те, як формується інституційна спроможність територіальної громади, наскільки ефективна організаційна структура органу місцевого самоврядування, як орган місцевого самоврядування моделює структуру та визначає штатний розпис, що таке моделювання організаційної структури та що складає основу такого моделювання та багато інших тем, щодо стосується розвитку ОТГ.