Вже традиційно прихід літа асоціюється із дитячим днем, який вважається одним із найдавніших міжнародних свят. Саме 1-го червня у Зимнівській сільській раді  за підтримки Центру культури та дозвілля спільно з  відділом соціального захисту населення було проведено прекрасне свято радості, добра, веселих посмішок та ігор - «kids party». 
Діти мали можливість стати авторами власних портретів, ескізи яких були надані молодіжною організацією Зимнівської сільської ради, створити чарівну країну мрій у малюнку  на асфальті та прийняти участь у танцювальних забавах та конкурсах разом з веселим клоуном.

Вдвічі більше подарунків та позитивних емоцій відчули дві сестрички іменинниці, день народження яких співпав з міжнародним Днем захисту дітей.

День захисту дитини — відмінний привід для подарунка. Підсумком свята стали приємні сюрпризи для дітей. За кошти передбачені «Програмою забезпечення прав і законних інтересів дітей, їх соціального захисту та всебічного розвитку на 2018 – 2022 роки» Зимнівської сільської ради було придбано подарунки для дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.