Виїзний прийом у с.Черчичі та с.Маркостав

Дата: 10.07.2019 15:54

Сьогодні сільський голова Католик В.А. провів виїзний прийом громадян з особистих питань у с.Черчичі та с.Маркостав згідно затвердженого графіку. У с.Черчичі очільник громади доповів про вирішені питання з попередніх прийомів, підсумував зроблене протягом останнього часу – а саме встановлення вуличного освітлення та автобусної зупинки. У зв’язку з необхідністю організації дозвілля дітей та молоді у селі, участь у виїзному прийомі взяв спеціаліст Центру культури та дозвілля Дмитро Терьохін, з місцевих жителів обрано ініціативну групи для подальшої роботи та організації Дня села Черчичі. У с.Маркостав сільський голова проконтролював виконання ремонтних робіт у медпункті виконавцями, з’ясував інші питання та потреби місцевих жителів. По зверненнях індивідуального характеру, надано відповідні доручення на виконання спеціалістам сільської ради.