Згідно з ст. 21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" та Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого Постановою Кабінету міністрів України від 25.05.2011 № 555, Зимнівська сільська рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту детального плану території (ДПТ) для будівництва та обслуговування амбулаторії загальної практики сімейної медицини на вул. Миру в с.Зимне Володимир-Волинського району Волинської області.

Замовник ДПТ Зимнівська сільська рада, розробник -  підприємець Прадош О.О. (м.Луцьк). Загальна площа земельних ділянок 0,1531 га, на якій планується збудувати амбулаторію загальної практики сімейної медицини з допоміжними приміщеннями.

Ознайомитись з ДПТ  можна у сільського голови Зимнівської сільської ради за адресою: с.Зимне, вул. Миру, 2 до 16 серпня 2019 року включно.

Пропозиції та зауваження можуть подавати тільки у письмовій формі громадяни, які проживають у селі Зимне Зимнівської сільської ради, та юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких  розташовані  у цьому селі до 16 серпня 2019 року включно.