ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ

ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ У  ЛЬОТНИЧЕ

Згідно із ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні затвердженого Постановою Кабінету міністрів Украіни від 25  травня 2011 №555, Зимнівська сільська рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту детального планування території для гаражного  будівництва на вул.Лесі Українки в селі Льотниче.

Замовник Зимнівська сільська рада, розробник підприємець О.Прадош (м.Луцьк). Площа земельної ділянки 1,4000га,  для гаражного будівництва.

Ознайомитись із проектом можна у секретаря Зимнівської сільської ради за адресою вул.Миру,2 с.Зимне до 25 листопада 2019року. А також на офіційному  сайті Зимнівської  сільської ради.

Пропозиції та зауваження можуть подавати  тільки у письмовій формі  громадяни, які проживають в селі Льотниче Зимнівської сільської ради, та юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких,  розташовані  у цьому селі, до 25 листопада 2019р