Волонтерство як соціокультурне явище нерозривно пов’язане з розвитком цивілізації. В історії людства навряд чи знайдеться суспільство, якому не були притаманні ідеї добровільної та безкорисливої допомоги. І завжди знаходились люди, для яких самореалізація, самоудосконаналення були можливі лише через працю на благо інших.

          Саме почуття потреби реалізувати свою громадянську позицію привело до Володимир-Волинського міськрайонного відділу членів Зимнівської та Устилузької громад Тетяну Романюк та Наталію Сень, які відгукнулись на пропозицію працівників уповноваженого органу з питань пробації та погодились стати волонтерами пробації.

        Після отримання всієї необхідної інформації із кандидатами було укладено договори про провадження волонтерської діяльності, пов’язаної з пробацією.

         Дякуємо  за Вашу небайдужість та самопожертву, надіємось на плідну подальшу співпрацю з метою забезпечення безпеки суспільства шляхом виправлення засуджених, запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень.

 

                                                                                                      Тетяна Скіць

                                                                                                                           начальник Володимир-Волинського

                                                                          міськрайонного відділу