Квартира у власність особі з числа дітей-сиріт

Дата: 15.06.2020 15:19

Квартира у власність особі з числа дітей-сиріт

Питання підвищення рівня життя населення, а особливо дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа є одним із пріоритетних завдань Зимнівської об’єднаної територіальної громади.

Сьогодні Радкевичу Віталію, особі з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування вручили ключі від однокімнатної квартири, що розташована на 15-у Мікрорайоні  міста Нововолинськ Волинської області. Квартира була придбана за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевому бюджету.

Документи на квартиру та ключі новому господарю вручив  сільський голова В’ячеслав Католик, який привітав Віталія із новосіллям та побажав миру, добра  та щасливого життя у своїй власній квартирі.