Незабаром у Володимирі–Волинському відбудеться відкриття грузинської

Пекарня Ваш ЛАВаш Володимир-Волинський

.

В асортименті пекарні – близько 10 видів традиційної грузинської випічки . Тому роботодавець і звернувся до працівників Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського ОЦЗ задля укомплектування вакансій пекарів, лавашиста, кухарів та касирів.

Для комфортного спілкування в приміщенні Володимир-Волинської міськрайонної філії був організований міні-ярмарок вакансій. Під час заходу керівниця пекарні Марина Попова розповіла про особливості роботи закладу, графік роботи, вимоги до претендентів, умови праці. Детально розповіла про особливості роботи пекарні .

Родзинка цього закладу - це випічка у тандирі (тандир – мурована піч, яка розігрівається до 400°с) смачних лавашів, самси та інших страв грузинської кухні . Тому особливо ретельним є підбір кандидатів на посаду пекаря.

Наразі формується колектив. Бажаючих поспілкуватись з роботодавцем виявилось багато.9 учасників заходу вже залишили свої дані та будуть готуватися до співбесіди.

#рекрутинг #служба_зайнятості #центр_зайнятості #співпраця #робота #вакансія #пекарня #кафе #пекар #касир #кухоннийробітник #кухар #1С #вашлаваш #грузинськакухня #лаваш #тандир