Володимир-Волинська міськрайонна філія Волинського обласного центру зайнятості спільно з  Володимир-Волинська районна центральна бібліотека долучились  до акції «16 днів проти насильства», щоб привернути увагу жителів  до проблеми насильства, яке немає виправдань при будь-яких обставинах. 
Метою акції  є підвищення обізнаності громадян про права людини, формування свідомості щодо нетерпимого ставлення до насильства, торгівлі людьми, гендерного насильства, жорстокого поводження з дітьми, попередження насильства в сім’ї тощо.
Прояви насильства супроводжують людство з давніх давен. Упродовж тисячоліть одна людина кривдить іншу людину, чинить насильство щодо неї. У світі постійно відбуваються війни, напади на людей, дискримінація, приниження. Прикро, що ми звикли сприймати насильство, як щось неминуче, адже прояви насильства порушують права людини, принципи її вільного та справедливого існування. І коли насильство чиниться поруч із нами чи в нас у домі, у школі, на вулиці, ми можемо й повинні зупинити його!
#16роківпротинасильства #торгівлялюдьми #булінг #рабство