Щорічно 3 грудня  Міжнародний День людей з інвалідністю нагадує суспільству про проблеми дітей з особливими потребами, привертає увагу до численної верстви населення, яка має вроджену чи набуту інвалідність і потребує постійної турботи та допомоги оточуючих.

      Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє - головний обов’язок батьків, суспільства, держави. Саме для цього ми всі живемо та працюємо.

         Міжнародний день людей з інвалідністю — дата, яка покликана згуртувати сили для допомоги своїм співгромадянам, що потребують особливої уваги та милосердя.         Щороку, в цей день, уже стало доброю традицією в Зимнівській сільській раді дарувати подарунки дітям. Відділом соціального захисту населення, за сприяння сільського голови В’ячеслава Артуровича Католика за кошти місцевої програми було закуплено подарунки для 43 дітей з інвалідністю. Зігріваючи теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави. Бажаємо маленьким громадянам щастя, чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, здоров’я та удачі на майбутніх життєвих дорогах!