Зимнівська громада
Волинська область, Володимир-Волинський район

Фахівці з профорієнтації Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості провели профорієнтаційний захід для учнів 9-В класу ЗОШ №2.

Дата: 11.12.2020 11:01
Кількість переглядів: 100

Старшокласників ознайомили з ситуацією на ринку праці та переліком найбільш популярних професій. Також опрацювали формулу вибору професії , обговорили поширені помилки і те, як їх уникнути.

Дев’ятикласники  погодилися на пропозицію пройти  тестування  за допомогою сервісу «Моя професія: консультаційна мережа» ,щоб виважено підійти до вибору майбутньої професійної діяльності.