Дата: 29.12.2020 08:59
Кількість переглядів: 309

У Володимир-Волинській міськрайонній філії Волинського обласного центру зайнятості відбулось нагородження переможців профорієнтаційного конкурсу малюнків та коротких аматорських відеороликів «Територія професії». Нагадаємо, проведення конкурсу ініціював Волинський обласний центр зайнятості з нагоди відзначення 30-річчя Державної служби зайнятості.

Конкурс об’єднав учнів 1-11-х класів закладів загальної середньої освіти, учнів закладів професійно-технічної освіти та студентів закладів вищої освіти Волинської області. Загалом з Володимир-Волинського району в конкурсі взяли участь понад 60-ти учасників. Всі подані на конкурс роботи були надзвичайно гарні, цікаві та креативні.

Переможці конкурсу отримали дипломи та цінні подарунки, а решта учасників – заохочувальні призи.

А ми щиро пишаємося й вітаємо переможців конкурсу та бажаємо творчої наснаги,  професійного зростання і нових перемог!

Дякуємо всім за активну участь!