ОГОЛОШЕННЯ!

  Волинське регіональне управління Держмолодьжитла забезпечує реалізацію Програми надання пільгового довгострокового державного кредиту внутрішньо переміщеним особам, учасникам проведення антитерористичної операції (АТО) та/або учасникам проведення операції Об’єднаних сил (ООС) на придбання житла, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 27 листопада 2019 р. № 980.

     Держмолодьжитло залучено до проекту КfУ «Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб» у рамках фінансового співробітництва Німеччини та України. 2 грудня 2020 року, Верховна Рада України на пленарному засіданні ратифікувала Угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Федеративної Республіки Німеччина про фінансове співробітництво.

    Конкретні умови реалізації проекту буде визначено в окремих угодах, які будуть укладені Держмолодьжитлом з КfW та Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

  Кандидати можуть зареєструватися на сайті https//vl.molod-kredit.gov.ua або звернутися у Волинське регіональне управління Держмолодьжитла за адресою: м. Луцьк, вул. Шопена, буд. 12, каб. 76 (тел. 28-13-27, електронна адреса [email protected]  або dim_lutsk@ukr.net ).