Любов Вишняк, секретар ради, провела виїзний прийом громадян у с. Фалемичі, Горичів, Шистів

Дата: 04.03.2021 09:04

03 березня секретар Зимнівської сільської ради  Любов Вишняк провела виїзний прийом громадян по населених пунктах: Фалемичі, Горичів, Шистів за участі головного спеціаліста - юрисконсульта Ольги Новицької.

Спільні питання, що були порушені жителями цих сіл – ремонт та грейдерування окремих доріг,  належне функціонування вуличного освітлення та забезпечення медичним обслуговуванням населення.

Також у селі Горичів батьки озвучили прохання, щодо  сприяння  довезення дітей до школи в с.Зимне шкільним автобусом.

Усі озвучені жителями даних населених пунктів питання та проблеми зафіксовані, обговорено можливі шляхи їх вирішення, деякі уже взято до виконання, інші – будуть направлені за належністю.