Триває завершальна робота над проєктом спільного договору про співробітництво у сфері поводження з побутовими відходами

Дата: 02.09.2021 16:00

В с. Павлівка, Володимир-Волинського району 30 серпня 2021 року відбулась завершальна робоча зустріч представників Зимнівської та  Павлівської сільських рад, які входять до складу спільної комісії з підготовки проєкту договору по співробітництву територіальних громад.

Мета візиту – розробка та обговорення Проєкту договору про співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільного проєкту «Впровадження єдиної системи збору твердих побутових відходів, організації роздільного збору сміття з сортуванням, пресуванням з подальшою його переробкою та утилізацією, покращення матеріально-технічної бази, поліпшення екологічного стану та благоустрою територій Зимнівської сільської ради та Павлівської сільської ради»

Важливим моментом для учасників робочої групи було створення дієвого механізму щодо співробітництва та організації більш розширеного надання послуг у сфері поводження з твердими побутовими відходами, а також удосконалення організаційно-розпорядчої форми спільного забезпечення життєдіяльності громад – суб’єктів співробітництва, що в подальшому дасть  можливість створення нових робочих місць, залучення додаткових коштів до місцевих бюджетів, а також забезпечення екологічної рівноваги на своїх територіях.

Всі учасники налаштувались на плідну співпрацю для безпечного і благополучного майбутнього громад.