Про співпрацю з Центром надання безоплатної вторинної правової допомоги

Дата: 08.09.2021 14:27

Сьогодні на базі Зимнівського центру активності громадян відбулась зустріч з представниками Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, якими було проінформовано про напрями співпраці їхнього центру з органами місцевого самоврядування та вразливими категоріями громадян, які потребують такої правової допомоги.

Станом на сьогодні в Україні розширено можливість отримання безоплатної правової допомоги усім громадянам, які проживають у сільській місцевості та мають у власності земельні ділянки. Таким чином, особливу увагу було акцентовано на правовому інформуванню населення та вирішенню юридичних проблем із земельних питань.

В ході зустрічі було вирішено на майбутнє запровадити виїзні прийоми працівників Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги по населених пунктах громади з метою наближення послуг для місцевих жителів.