Зимнівська громада
Волинська область, Володимир-Волинський район

Сьогодні профорієнтатори Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості з мобільним центром профорієнтації завітали в гості до учнів Селецької ЗОШ імені О. Полонської Зимнівської ОТГ.

Дата: 08.10.2021 09:09
Кількість переглядів: 8

Вони ознайомили учнів з основними правилами вибору професії, зосередили увагу присутніх на тому, що необхідно користуватися перевіреною формулою «Хочу»-«Можу-«Треба». Ведучі організували конкурси та вікторини на знання світу професій. Учні із цікавістю відгадували загадки, приймали участь у профорієнтаційних іграх.

Під час акції молодші школярі за допомогою малюнка зображали професії, та складали пазли.

Атмосфера заходу була дружня, тепла. Діти були активними, жвавими. Школярі більше дізналися про професії та службу зайнятості.