В рамках співпраці Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості  з Володимир-Волинським районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки відбувся «Семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України».

За скеруванням Володимир-Волинського РТЦК та СП інформаційно-розяснювальну роботу провели старший сержант, заступник начальника розрахунку Андрій Рудимов та солдат Валерій Савчук, які служать у 39 зенітному ракетному полку.

Військовослужбовці ознайомили  присутніх з  умовами служби за контрактом,  можливістю безкоштовного навчання, розмірами матеріального забезпечення.

Також  шукачам роботи детально розповіли  про порядок відбору громадян України на військову службу за контрактом  в Збройних Силах  України, до навчальних частин та інших військових формувань на посади рядового, сержантського та офіцерського складу.  Їх ознайомили  з основними вимогами до посад та пільгами і гарантіями для військовослужбовців за контрактом.

Під час зустрічі кожен бажаючий мав можливість особисто поспілкуватись з представником військового комісаріату та отримати відповіді на всі свої запитання.