Тепло і увага в День Святого Миколая

Дата: 20.12.2021 16:52

Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти. Цей святковий зимовий час розпочинається 19 грудня, коли відзначається День святого Миколая. Це найбажаніший день у році для дітлахів. Малеча напередодні пише до нього листи зі своїми побажаннями та чекає подарунків.

В Зимнівській сільській раді вже стало доброю традицією  у день Святого Миколая дарувати подарунки дітям-сиротами та дітям, позбавлених батьківського піклування, які навчаються у закладах громади. Так і цього року, за сприяння сільського голови В’ячеслава Католика, відділом соціального захисту населення виконавчого комітету Зимнівської сільської ради для 16 дітей придбано  подарунки.

З нагоди свята поліцейський Зимнiвської громади Орест Бабiй та начальник відділу Віра Мудрик вручили подарунки, подарувавши частинку  любові та уваги. Також отримали  грошову допомогу до свята двоє дітей загиблого учасника АТО.