Чергова 17-та сесія Зимнівської сільської ради 28.01.2022року

Дата: 18.01.2022 14:45

Фото без описуШановні депутати, колеги повідомляю про те, що засідання чергової 17-ї сесії відбудеться  28.01.2022 об 09.00 год.  в приміщені Будинку культури с.Зимне.  Будем розглядати в основному земельні питання. Усіх запрошуєм на засідання сесії, явка обов'язкова , хто не матиме можливості прийняти участь у засіданні прошу повідомити. Проєкти рішень, які будуть розглядатися на сесії будуть згодом розміщені на сайті сільської ради.  Засідання постійних комісій    відбудуться у четвер 20.01.2022 :  бюджетна та освітня -  об  9 год.,  земельна об 10 год. Засідання сесії, так само як і засідання постійних комісій, будуть проводитись з дотриманням відповідних обмежувальних протиепідемічних заходів (мати з собою маски). На сесії будем заслуховувати інформацію  про свою депутатську роботу –депутата  округу№ 1 Зимнівської сільської ради -  Кротача Руслана Леонтійовича. Вітаю усіх з наступаючим Водохрещем!