Профілактичний захід (рейд) "Сім'я"

Дата: 18.02.2022 12:32

З метою удосконалення системи моніторингу щодо соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, застосування ефективних форм їх соціальної підтримки та захисту, профілактики правопорушень серед дітей, запобігання дитячій бездоглядності та  безпритульності  службою у справах дітей виконавчого комітету Зимнівської сільської ради спільно з патрульним офіцером громади проведено плановий захід (рейд) «Сім’я» на території сіл: Льотниче, Поничів, Володимирівка, в ході якого було обстежено житлово-побутові умови проживання та виховання дітей у сім’ях, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Відповідно до Закону України «Про охорону дитинства», ст. ст. 150, 180 Сімейного кодексу України, батькам роз’яснено щодо їх зобов’язань виховувати дитину, піклуватися про її здоров’я, фізичний, духовний і моральний розвиток, навчання, створювати належні умови для розвитку її природних здібностей, поважати гідність дитини, готувати її до самостійного життя та праці, також батьків попереджено про те, що  згідно ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення:  ухиляння батьків або осіб, які їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей, – тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.