Минула 5 доба, як ми боремось за свою незалежність.

Дата: 28.02.2022 22:31

Шановні жителі громади.

Минає 5 доба, як ми боремось за свою незалежність.

Сьогодні провели в останню путь нашого героя - Олександра Лукяновича. Вічна слава герою!!!

Також сьогодні відбулась нарада з старостами та керівниками відділв Зимнівської с/р, на якій проговорено питання розміщення біженців, забезпечення наших військових продуктами, заборона продажу алкоголю, функціонування медицини у період військового стану та чергування сил самооборони на території громади.

Був присутній на нараді, де розглядалось питання, щодо функціонування тероборони та обговорено конкретні роз’яснення силам самооборони по їх функціонуванню.

Дуже дякую всім хто безкорисливо долучається до підтримки армії та захисту правопорядку нашої громади.

Величка дяка дівчатам, що плетуть захисну сітку для військових. Ви молодці!

Окремо хотів проінформувати по Зимнівському жіночому монастирю! Хочу запевнити, що у монастирі проходять постійні молитви за мир в Україні, на території монастиря немає осіб, що можуть становити небезпеку країні та громаді, жодних підозрілих автомобілів що розташовані на території монастиря немає, а також настоятелька монастиря запропонувала приміщення для розміщення біженців до 50 осіб з числа жінок та дітей. Тому прошу не загострювати ситуацію, яка в країні і так складна.

Кожен з нас допомагає і бореться з ворогом, як може. І все це нам вдається завдяки тому, що ми діємо спільними силами.

Все буде перемога!!! Слава Україні! Слава нашим захисникам!