Щодо Зимнівського монастиря!

Дата: 01.03.2022 12:16

Друзі та жителі Зимнівської громади!

Уже 6-й день йде боротьба за нашу незалежність. Ми сильні! І найменше що нам треба зараз, це піддаватись емоціям!

Багато приходить повідомлень, щодо Святогорського Успенського Зимненського Старопігійного жіночого монастиря.

Було проведено перевірку разом з СБУ, представниками Національної поліції України, разом з працівниками Зимнівської сільської ради. На території монастиря не виявлено осіб, що можуть становити небезпеку країні та громаді, жодних підозрілих автомобілів немає, як і зброї та інших предметів, що загрожують життю.

За останні 6 днів нікого, без перевірки не пропускали на територію села Зимне, як і в сам монастир.

Кожного дня там моляться за мир та припинення бойових дій у нашій державі.

І ще Настоятелька монастиря готова прийняти до 50 біженців з числа жінок та дітей. Тому, кому потрібен прихисток звертайтесь до нашої сільської ради.

Прохання не загострювати ситуацію, яка в країні і так складна. Давайте боротись з агресорором, а не один з одним.

Все буде мир! Буде Україна!