У сучасних реаліях стрес супроводжує нас постійно. Чи знали ви, що наш раціон може впливати на наш психологічний стан?

Жирна морська риба. Морська риба багата на поліненасичені жири Омега-3, які полегшують симптоми тривоги і депресії. Намагайтеся вживати як мінімум дві страви з жирної морської риби на тиждень. Урізноманітнюйте ваше меню наступною рибою: анчоуси, сардини, оселедець, лосось, форель, скумбрія.

Горіхи. Сирі горіхи здатні позбавити від почуття туги. Чудово в цьому разі підійдуть волоські горіхи. У них містяться окрім поліненасичених жирних кислот, вітамін В6, магній, які заспокоюють нашу нервову систему, впливають на артеріальний тиск, до того ж, як у стані спокою, так і хвилювання.

Цільнозернові крупи. У них міститься триптофан — амінокислота, яка сприяє виробленню серотоніну (для підвищення настрою) та мелатоніну (для поліпшення якості сну).

Свіжі та заморожені ягоди. Ягоди багаті на натуральні цукри, вітамін С і антиоксиданти, які опосередковано знижують почуття тривоги.

Молочні продукти. Кисломолочний та твердий сир — це одне з джерел тирозину — амінокислоти, яка є попередником дофаміну — одного з "гормонів щастя". Саме брак дофаміну викликає депресії та стрес.

Гіркий шоколад. Природний антидепресант, який збільшує настрій. Але будьте обережні, продукт є достатньо калорійним! Оптимальна кількість чорного шоколаду для дорослої людини — близько 25-30 грамів на день.

Джерело: https://t.me/beinprogress