Ми бажаєм Вам вдалого дня і хороших новин! Україна переможе!

(з повагою, Адміністрація Зимнівської сільської ради)

Сьогодні 21 червня, вівторок

• це 172 день року;
  • в Україні 118-й день війни;
  • до Нового року залишилось 193 днів

Своє День народження святкують:

• Федір Олексюк, машиніст-кочегар ЗОШ І-ІІІ ст. с. Березовичі;

Від щирого серця бажаємо щастя, мирного неба, здоров'я та впевненості в майбутньому!

Сьогодні відзначають:

• Міжнародний день футболки;
  • День працівника служби контролю за регульованими цінами в Україні;
  • Міжнародний день повільності (неквапливості);
  • Всесвітній день рукостискань;
  • Міжнародний день квітки;
  • Всесвітній день жирафа;
  • Всесвітній день гуманізму;
  • Всесвітній день музики або Міжнародний день домашньої музики;
  • Всесвітній день гідрографії;
  • Міжнародний день скейтбордингу;
  • Міжнародний День Йоги
  • День селфі;
  • День денного світла;
  • День літнього сонцестояння

Православне свято: 21 червня святкують день пам`яті Великомученика Феодора. Він жив у Малій Азії, за свою мудрість і хоробрість був  воєводою в місті. Городяни любили його і поважали, багато хто навіть прийняв християнську віру за проповідями святого.

Феодор розбив ідолів,а  срібло і золото, з якого вони були зроблені, роздав бідним. За це його довго мучили і катували, а в кінці розіп’яли. На ранок після страти сталося диво – мучителі побачили на місці тортур абсолютно неушкодженого Феодора. Тоді багато сотників і воїнів увірували в Христа, а святий сам віддався в руки катів.

Також 21 червня день пам’яті  преподобного Зосими. Зосима жив в VI столітті і повністю присвячував себе подвигам. Він багато молився, постився і відмовився від усього мирського заради набуття дару прозорливості і чудотворення.

Іменини: Єфрем, Марта, Марфа, Павло, Василь (Василій), ФЕдір, Костянтин

Народні прикмети

• Якщо 21 червня почуєте, як співає цвіркун, загадуйте бажання, воно обов’язково здійсниться!
  • Якщо колосок 21 червня заткнути за пояс, то до кінця літа спина боліти не буде.
  • Бджоли зліше стали – скоро почнеться спека.
  • Якщо в лісах достигли чорниця, то можна приступати до збирання озимого жита.
  • Яка погода 21 червня, така буде і 2 серпня на Ільїн день.
  • Якщо на небі молодий місяць, то по погоді можна визначити, яким буде серпень.

Що не можна робити 21 червня

• Не варто залишатися одному, краще заплануйте зустрічі з друзями та рідними.
  • Не можна купатися, водяний може затягти на дно!
  • Не можна лаятися та з’ясовувати стосунки з близькими людьми.
  • Небажано стригти нігті і волосся, інакше імунітет ослабне.
  • Не можна стояти до сонця спиною – накличете на себе неприємності.

Що 21 червня варто робити:

• 21 червня краще прокинутися до світанку, почати день з йоги і привітання сонцю Сурья намаскар.
  • Варто випити чай з медом і весь день не вживати їжі тваринного походження.
  • В цей день краще одягати яскравий одяг з елементами жовтого кольору, як данину поваги сонцю.
  • Дуже корисно займатися творчістю, допомагати людям, поїхати на природу та загалом присвятити день собі і своєму духовному зростанню.

Знаменні події в Україні цього дня:

• У 1971 році розкопуючи курган Товста Могила, український археолог Борис Мозолевський відкрив славнозвісну скіфську пектораль

В цей день народилися:

• 1982 - Вільям герцог Кембриджський - старший син Чарльза, принца Уельського та його першої дружини принцеси Діани, онук королеви Великої Британії Єлизавети II. Чоловік Кетрін «Кейт» Елізабет Міддлтон;
  • 1900 - Катерина Грушевська - етно-соціологиня, фольклористка, етнографиня, культурологиня, перекладачка з європейських мов, членкиня київського товариства «Просвіта»;
  • 1962 - Віктор Цой - радянський рок-співак (загинув 15 серпня 1990);
  • 1897 - Юрій Кондратюк - український учений-винахідник, один із піонерів ракетної техніки й теорії космічних польотів. Автор так званої «траси Кондратюка», якою подорожували на Місяць космічні кораблі «Аполлон»;
  • 1882 - Давид Бурлюк - український художник-футурист, поет, теоретик мистецтва, літературний і художній критик, видавець. Один із чільних творців українського модернізму початку XX століття;
  • 1805 - Микола Закревський - український історик, етнограф, художник, мовознавець і письменник.

В цей день померли:

• У 1874 році Андерс Йонас Ангстрем, шведський астрофізик, один із засновників спектрального аналізу;
  • У 1527 році Нікколо Макіавеллі, політичний мислитель і державний секретар Флоренції, автор військово-теоретичних праць