Ми бажаєм Вам вдалого дня і хороших новин! Україна переможе!

(з повагою, Адміністрація Зимнівської сільської ради)

Сьогодні 25 червня, субота

• це 176 день року;
  • в Україні 122-й день війни;
  • до Нового року залишилось 189 днів

Сьогодні відзначають:

• День дружби та єднання слов'ян
  • Міжнародний день сомоподібних
  • День кольорового ТБ
  • Всесвітній день вітиліго
  • Міжнародний день моряка (День мореплавця)
  • Міжнародний день поінформованості про сколіоз
  • Всесвітній день смурфиків
  • День митної служби України
  • День митника України
  • День винахідника і раціоналізатора
  • Всесвітній день панування кішок
  • Міжнародний день рожевого вина
  • Всесвітній день проти відмови від домашніх тварин

Православне свято: 25 червня святкують день пам`яті Святого Петра. Він був родом з Константинополя, значився військовим сановником. Одного разу був узятий в полон і пообіцяв, що прийме обітницю і піде в монастир, якщо буде звільнений. Так і сталося – святий отримав свободу і відправився на гору Афон, де і трудився. Понад п’ятдесят років жив на тій горі, став керівником і взірцем для багатьох послушників у храмах.

Також це день пам`яті преподобного Онуфрія Великого. Він стійко переносив всі тяготи  у пустелі і позбавлення, багато постився, молився і боровся з пристрастями. Не раз був близький до смерті, але по Божому промислу йшов від неї. Саме тому святий Онуфрій став прообразом мужності і захисту від “старої з косою”. Прожив преподобний в пустелі 60 років, помер у похилому віці.

Іменини: Тимофій, Арсеній, Андрій, Степан, Петро, Іван, Анна та Марія.

Народні прикмети

• Багато білок стрибає по деревах поблизу житлових будинків – до дощового року.
  • Гуси і качки на річці часто пірнають і б’ють крилами по воді – скоро прийде гроза.
  • Рясні роси – на хороший урожай.
  • Дощ хліб прибиває, а сонце піднімає.
  • Якщо хмари здаються злегка білими – чекай граду.

Що не можна робити 25 червня

• Не можна лягати спати раніше півночі, інакше не реалізуєте свої плани.
  • Не рекомендується носити темний одяг – він привертає нечисту силу.
  • Не дозволяйте малюкам спати на чужих подушках, а то їх стануть мучити нічні кошмари.

Знаменні події в Україні цього дня:

• У 1580 році вийшла «Книга згоди», в якій були викладені основи лютеранства

В цей день народилися:

• 1937 - Кейдзо Обуті - японський політик, який протягом своєї політичної кар’єри дванадцять раз обирався в палату представників японського парламенту. 84-тий прем’єр-міністр Японії
  • 1907 - Зінаїда Хрукалова - українська драматична акторка
  • 1907 - Арсеній Тарковський - радянський поет і перекладач зі східних мов, прибічник класичного стилю в російській поезії. Батько кінорежисера Андрія Тарковського
  • 1903 - Джордж Орвелл - англійський письменник. Справжнє ім’я — Ерік Артур Блер (англ. Eric Arthur Blair). Писав журналістські нариси й політичні та літературні есе
  • 1646 - Елена Лукреція Корнаро Піскопія - італійський філософ, математик, перша жінка у світі, яка здобула докторську ступінь

В цей день померли:

• У 2009 році Майкл Джексон, популярний американський співак.