Ми бажаєм Вам вдалого дня і хороших новин! Україна переможе!

(з повагою, Адміністрація Зимнівської сільської ради)

Сьогодні 30 червня, четвер

• це 181 день року;
  • в Україні 127-й день війни;
  • до Нового року залишилось 184 днів

Своє День народження святкують:

• Лілія Шеменюк, вчитель ЗОШ І-ІІ с. Микуличі

Від щирого серця бажаємо щастя, мирного неба, здоров'я та впевненості в майбутньому!

Сьогодні відзначають:

• Міжнародний день парламентаризму
  • Міжнародний день астероїда
  • Всесвітній день соціальних мереж
  • День спостереження за метеоритами
  • Міжнародний день боротьби зі сколіозом

Православне свято: 30 червня в православній церкві шанується пам'ять мучеників Мануїла, Савела та Ісмаїла, які, згідно з житієм, були рідними братами. Їхній батько був знатним персом-язичником, а мама – християнкою. Вона виховала синів у своїй вірі. Їх хрестив пресвітер Євноік. У народному календарі ця дата отримала такі назви: Мануїл, Мануйло і Савелій, Молодий Ярило.

Іменини: Емілія, Ізмаїл, Максим, Мануїл, Пелагея, Савелій

Народні прикмети

• Веселка ввечері – на хорошу погоду.
  • Якщо дощ після полудня почався, то буде лити весь день.
  • Багряний захід – до вітру або бурі.
  • Вночі гроза – вдень хороша погода.
  • При заході сонця зоря золотиста, жовта, рожева (але не червона) – до ясного і теплого дня.
  • Відсутність роси вказує на те, що скоро піде дощ.
  • Часті зірниці – до багатого врожаю.
  • На поверхні землі з'явилися дощові черви – до опадів.
  • Вранці трава суха – до вечора піде дощ.

Що не можна робити 30 червня

• Сон з 29 на 30 червня виповниться через місяць. Якщо цього не відбудеться, то не варто чекати його виконання в майбутньому. Розповідати про те, що вам приснилося нікому не можна. Сновидіння, побачене вдень 30 червня, віще, але втілиться в життя воно не скоро.
  • Сьогодні не можна нехтувати своєю безпекою: не виходьте з дому, якщо погано почуваєтесь, не ходіть темними вулицями, не йдіть наодинці у ліс тощо.
  • Також у цей день не бажано провокувати конфлікти та відповідати образою на образу, адже це може спричинити бійку

Знаменні події в Україні цього дня:

• У 1992 році прийнято закон про поділ повноважень між державними органами України та Автономною Республікою Крим
  • У 1991 році в Сімферополі закінчилася перша сесія Курултаю кримських татар, на якій був сформований Національний меджліс на чолі з Мустафою Джемілєвим
  • У 1945 році Президія Верховної Ради СРСР своїм указом перетворила Кримську АРСР в Кримську область у складі Української РСР
  • У 1908 році в Одесі пройшов перший в Російській імперії політ на аеростаті

В цей день народилися:

• 1985 - Майкл Фелпс - колишній американський плавець, єдиний в історії спорту 28-разовий призер олімпійських ігор, 23-разовий олімпійський чемпіон, 8-разовий олімпійський чемпіон на одній олімпіаді і 26-разовий чемпіон світу. Вважається одним з найкращих спортсменів усіх часів
  • 1966 - Майкл Тайсон - американський професійний боксер. Тайсон був абсолютним чемпіоном у важкій вазі і наймолодшим боксером, який здобув чемпіонські звання за версіями WBC, WBA і IBF. Він був першим важковаговиком, який володів поясами WBC, WBA і IBF одночасно
  • 1907 - Роман Шухевич - український політик і державний діяч, військовик. Член галицького крайового проводу Організації українських націоналістів
  • 1789 - Орас Верне - французький живописець-баталіст

В цей день померли:

• У 1998 році Галина Брежнєва, дочка генсека ЦК КПРС.
  • У 1966 році Ніно (Еміліо) Фарина, італійський автогонщик, перший чемпіон світу в класі гонок «Формула-1» 1950 (загинув в ДТП).
  • У 1961 році Лі де Форест, американський винахідник, прозваний «батьком радіо». Винайшов «триод» і «аудіон» (ламповий детектор і підсилювач) - основу радіо «дотранзісторного періоду».
  • У 1520 році Монтесума II, імператор ацтеків, страчений іспанськими конкістадорами.