Ми бажаєм Вам вдалого дня і хороших новин! Україна переможе!

(з повагою, Адміністрація Зимнівської сільської ради)

Сьогодні 02 липня, субота

• це 183 день року;
  • в Україні 129-й день війни;
  • до Нового року залишилось 182 днів

Сьогодні відзначають:

• Міжнародний день кооперативів
  • День працівника державної податкової служби України
  • Міжнародний день собак
  • Всесвітній день НЛО
  • Міжнародний день спортивного журналіста
  • День відвідування місцевих парків
  • День сюрпризів
  • День "Я забув"
  • День відвідування місцевих парків

Православне свято: 2 липня святкують день пам`яті мученика Святого Зосима, який жив у Фракії і перебував на військовій службі. Він відмовився від язичницьких богів,  за що йому відрубали голову. У свідомості наших пращурів він був не відокремленим від Соловецького Чудотворця Зосими, який разом з чудотворцем Саватієм шанується як покровитель бджільництва.

Іменини: Асінкріт, Варлаам, Зенон, Зосим, Іван, Іов, Юда, Марія, Паїсій, Роза та Тимофій.

Народні прикмети

• Якщо до вечора купчасті хмари зникли, то погода буде ясна, без опадів.
  • Справа, розпочата 2 липня, буде успішною.
  • При сході сонця білуваті хмари над водою швидко зникають – до ясного дня.
  • Ввечері з’явилася веселка – на хорошу погоду.

Що не можна робити 02 липня

• Не можна брати і давати в борг. А якщо у Вас є якісь борги, то краще віддати їх до цього дня, інакше переслідуватимуть проблеми з грошима цілий рік.
  • Не можна переїдати, особливо їжу тваринного походження.
  • Не можна сумувати і злитися на близьких.

Знаменні події в Україні цього дня:

• У 1954 році почала роботу Міжнародна організація телебачення (Євробачення)
  • У 1951 році газета «Правда» засудила вірш українського і радянського поета Володимира Миколайовича Сосюри «Любіть Україну»

В цей день народилися:

• 1985 — Ешлі Мішель Тісдейл - американська співачка в стилі поп-рок та денс-поп, акторка, телевізійний продюсер. Відома роллю Шарпей Еванс в серії фільмів «Шкільний мюзикл»
  • 1925 - Патріс Лумумба - заїрський революціонер, перший прем'єр-міністр Демократичної Республіки Конго
  • 1922 — П’єр Карден - модельєр, кутюр’є, один із першовідкривачів стилю «унісекс»
  • 1862 — Вільям Генрі Брегг - британський фізик, основоположник рентгеноструктурного аналізу, лауреат Нобелівської премії з фізики (1915, разом з сином Вільямом Лоренсом Бреггом)
  • 1825 — Володимир Александров -  український поет, військовий лікар, музикант, фольклорист. Доктор медицини з 1859 року
  • 1714 — Крістоф Віллібальд Глюк - німецький композитор, представник музичного класицизму. Автор 49 опер, К. В. Глюк вважається реформатором оперного мистецтва, що відкрив нові шляхи розвитку жанру, наголосивши на важливості підпорядкування всіх засобів виразності єдиному драматургічному задуму
  • 1489 - Томас Кранмер - перший протестантський архієпископ Кентерберійський, радник англійського короля Генріха VIII

В цей день померли:

• У 1843 році Християн Фрідріх Самуель Ганеман, німецький лікар, засновник гомеопатії.
  • У 1566 році Нострадамус, французький астролог, «провісник», лейб-медик Карла IX, письменник.