Ми бажаєм Вам вдалого дня і хороших новин! Україна переможе!

(з повагою, Адміністрація Зимнівської сільської ради)

Сьогодні 03 липня, неділя

• це 184 день року;
  • в Україні 130-й день війни;
  • до Нового року залишилось 181 днів

Своє День народження святкують:

• Альона Бадзюнь, вихователь ЗДО "Ромашка" с. Зимне;
  • Валентина Антонюк, кухар ЗДО "Теремок" с. Березовичі

Від щирого серця бажаємо щастя, мирного неба, здоров'я та впевненості в майбутньому!

Сьогодні відзначають:

• День непокори
  • День зенітних ракетних військ Повітряних сил України
  • Всесвітній день без поліетиленових пакетів
  • Неділя Всіх святих українського народу
  • День працівників морського та річкового флоту
  • День Військово-Морських Сил Збройних Сил України
  • День "Зробиити собі комплімент, стоячи перед дзеркалом"
  • День в стороні від сонця
  • День непокори

Православне свято: 3 липня - День пам'яті святого Мефодій Перепелятник. Святий відрізнявся тихою і лагідною вдачею, смиренно повчав свою паству, але відчайдушно чинив опір єретикам і всім тим, хто заперечував силу і чистоту православної віри. Особливо насторожено він ставився до представників орігенізму. Це були єретики, в своїх проповідях спотворювали основні догмати християнства.

Мефодій після себе залишив багату спадщину: письмові праці, які захищали християнство перед язичництвом, виклади на тему: "Догмати проти єресі Орігена", тлумачення Святого Письма і моральні повчання.

Священномученик Мефодій Патарський був схоплений язичниками і навіть на смертному одрі сповідував перед ними віру в Христа Спасителя. У 312 році його засудили до смерті через відсікання голови.

Іменини: Гліб, Римма, Мефодій, Інна, Лука, Афанасій, Микола, Дмитро, Андрій, Василь (Василій), Іван

Народні прикмети

• у цей день йде дощ - погода буде непогожою ще довго;
  • жаба виповзла на траву - до дощу;
  • ввечері кричать лебеді - до дощу;
  • павук швидко плете павутину - до гарної погоди.
  • де сова ухає - там трапиться пожежа;
  • мурахи ховаються - до сильного вітру;
  • перепела близько до будинків людей - зима буде суворою.

Що не можна робити 03 липня

Згідно з народними прикметами, сьогодні не варто виносити сміття, інакше потребуватимете грошей. Залишки їжі краще віддати тваринам або жебракам, щоб залучити успіх у дім. Православна церква категорично забороняє сваритися, пліткувати та заздрити сьогодні.

Що можна робити 3 липня

Кращий день для того, щоб полювати на перепела. Наші предки вважали, що, якщо вдасться підстрелити його, то весь рік буде супроводжувати благополуччя і достаток. Також можна загадувати бажання на Мефодія, і воно обов'язково збудеться. Знайти і намотати на мізинець павутину - наблизити удачу.

Знаменні події в Україні цього дня:

• У 1942 році після 250-денної оборони радянські війська за наказом Ставки залишили Севастополь і відійшли до бухт Стрілецької, Камишев, Козачій та на мис Херсонес
  • У 1885 році українські емігранти створили в США перше товариство взаємодопомоги «Братство святого Миколая»
  • У 1700 році підписано Константинопольський мирний договір, який став підсумком Азовських походів Петра I 1695-1696 років

В цей день народилися:

• 1962 — Том Круз -  американський кіноактор, кінорежисер, продюсер, сценарист
  • 1941 — Богодар Которович - український скрипаль, диригент, педагог, народний артист УРСР (1979)
  • 1885 — Юліан Буцманюк -  український і канадський художник-монументаліст, учень Модеста Сосенка
  • 1883 — Франц Кафка - один із найвизначніших німецькомовних письменників XX ст., більшу частину творів якого було опубліковано посмертно

В цей день померли:

• У 1642 році Марія Медічі, королева Франції з 1600 року. З 1610 до 1617 року - королева Королівства Франція