Ми бажаєм Вам вдалого дня і хороших новин! Україна переможе!

(з повагою, Адміністрація Зимнівської сільської ради)

Сьогодні 06 липня, середа

• це 187 день року;
  • в Україні 133-й день війни;
  • до Нового року залишилось 178 днів

Своє День народження святкують:

• Оксана Цизь, директор ЗОШ І-ІІ ст. с. Хмелівка
  • Любов Головенко, вчитель початкових класів ООЗ НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей" . Зимне

Від щирого серця бажаємо щастя, мирного неба, здоров'я та впевненості в майбутньому!

Сьогодні відзначають:

• Всесвітній день поцілунку
  • Переддень Івана Купала
  • День народження американського долара
  • Всесвітній день кардіолога
  • День "Запроси свого веб-майстра на обід"
  • День чохла для парасольки

Православне свято: 6 липня в православній церкві шанується пам’ять мучениці Агрипини. Вона жила в III столітті, була справжньою християнкою і прийняла мученицьку смерть за свою віру. Біля її мощей збиралася велика кількість вірян, а хворі, які приходили до її гробу, чудесним чином видужували.

Іменини: Горпина, Христина, Ірина, Софія, Олександр, Олексій, Антон

Народні прикмети

• Якщо йде дощ, то через п’ять днів буде сонячне.
  • Якщо не чути в цей день співу солов’я, то скоро поспіє ячмінь.
  • Після дощу веселка довго тримається – до сирої погоди.
  • Увечері на ясному небі зірниця виблискує – до опадів.
  • Мурахи днем в мурашник сховалися – до негоди.
  • Сон з 5 на 6 липня віщий, але розгадати його буде непросто. Сновидіння, побачене вдень 6 липня, виповниться, але все буде навпаки, не як уві сні.

Що не можна робити 05 липня

• Не варто виносити сміття
  • Не бажано сваритися з близькими людьми та злитися
  • Не можна викидати залишки зі столу

Знаменні події в Україні цього дня:

• ---

В цей день народилися:

• 1886 - Марк Блок, французький історик, засновник сучасної історіографії.
  • 1913 – Карсон Марк, американський учений, розробник водневої бомби.
  • 1923 - Войцех Ярузельський, генерал, голова уряду Польщі (1981-1989).
  • 1925 – Білл Хейлі, американський виконавець, з якого пішов відлік ери рок-н-ролу.
  • 1946 – Сильвестр Сталлоне, американський кіноактор, сценарист і режисер.
  • 1946 – Джордж Вокер Буш, 43-й Президент США, колишній губернатор штату Техас, син 41-го президента США Джорджа Буша.
  • 1975 – Кертіс Джексон (50 cent), американський репер, актор, підприємець, виконавчий продюсер.

В цей день померли:

• У 2009 році Роберт Стрейндж Макнамара, міністр оборони США в 1961-68, ідеолог війни у ??В'єтнамі.
  • У 2008 році Нонна Мордюкова, радянська кіноактриса.
  • У 1934 році Нестор Махно, керівник селянського повстанського руху 1918-1921 років.
  • У 1916 році Одилон Редон, французький художник, графік і художній критик, один із засновників символізму в живописі.
  • У 1535 році в Лондоні страчений англійський письменник, мислитель, один з засновників утопічного соціалізму, лорд-канцлер Томас Мор, який відмовився присягнути Генріху VIII як главі англіканської церкви.
  • У 1415 році Ян Гус, чеський релігійний мислитель, філософ, реформатор. Спалений на багатті за рішенням Констанцського собору.