Ми бажаєм Вам вдалого дня і хороших новин! Україна переможе!

(з повагою, Адміністрація Зимнівської сільської ради)

Сьогодні 10 липня, неділя

• це 191 день року;
  • в Україні 137-й день війни;
  • до Нового року залишилось 174 днів

Своє День народження святкують:

• Інна Петрук, головний спеціаліст служби у справах дітей виконавчого комітету Зимнівської сільської ради
  • Руслана Августинюк, помічник вихователя ЗДО "Теремок" с. Березовичі

Від щирого серця бажаємо щастя, мирного неба, здоров'я та впевненості в майбутньому!

Сьогодні відзначають:

• День Ніколи Тесли
  • День пікніка з плюшовим ведмедиком
  • День "Не наступіть на бджолу"
  • День народження футбольного свистка
  • День племінниць і племінників
  • День рибалки в Україні
  • День мовчання
  • День польоту на парасольці

Православне свято: 10 липня святкують день пам`яті Самсона Сеногния. Все своє життя він присвятив допомозі нужденним, слава про нього дійшла навіть до Русі і великі правителі приїжджали до нього, щоб зцілитися від хвороб.

Іменини: Георгій, Юрій, Єгор, Іван, Іоанна, Жанна та Мартин.

Народні прикмети

• Кучеряві хмари 10 липня пливуть з північного боку, це віщує посуху.
  • Дощ на Самсона, дощі будуть постійно йти аж до самого Бабиного Літа.
  • Якщо хмари пливуть із заходу, то буде погана погода.

Що не можна робити 10 липня

• Не можна обманювати 10 липня.
  • Не можна підбирати гроші, особливо монети, інакше спричините на себе фінансові проблеми.
  • Не можна викидати залишки зі столу.
  • Не варто зривати живі квіти.

Що можна робити 10 липня

Знаменні події в Україні цього дня:

• У 1994 році Леоніда Кучму обрали Президентом України, а Олександра Лукашенка - президентом Білорусі

В цей день народилися:

• 1982 - Влад Яма, український танцюрист, а також суддя телевізійних проєктів «Танцюють всі!», «Україна має талант», «Танці з зірками» та «Модель XL»
  • 1955 — Леонід Буряк, радянський і український футболіст та тренер. Багатолітній гравець «Динамо» (Київ). Заслужений майстер спорту СРСР. Заслужений тренер України. Очолював національну збірну України у 2002–2003 роках.
  • 1871 - Марсель Пруст, французький письменник, есеїст та критик, що здобув світове визнання як автор роману-епопеї «У пошуках утраченого часу» (фр. À la recherche du temps perdu), одного з найвизначніших творів світової літератури двадцятого століття.
  • 1856 - Нікола Тесла, сербський та американський винахідник і фізик.
  • 1509 - Жан Кальвін, французький протестантський проповідник, засновник кальвінізму.

В цей день померли:

• У 2006 році Шаміль Басаєв, відомий чеченський польовий командир.
  • У 1910 році Йоганн Готфрід Галле, німецький астроном, за розрахунками Урбана Левер'є відкрив планету Нептун.
  • У 1898 році Туоне Удайна, останній носій далматинського мови (мова належить до романської групи індоєвропейської сім'ї, на якому раніше говорило населення Далмації - області на узбережжі Адріатичного моря від острова Крк на півночі до Котора на півдні).
  • У 1806 році Джордж Стаббс, англійський учений-біолог і художник-анімаліст. Автор праці «Анатомія коні» (1766).