Ми бажаєм Вам вдалого дня і хороших новин! Україна переможе!

(з повагою, Адміністрація Зимнівської сільської ради)

Сьогодні 19 липня, вівторок

• це 200 день року;
  • в Україні 146-й день війни;
  • до Нового року залишилось 165 днів

Своє День народження святкують:

---

Від щирого серця бажаємо щастя, мирного неба, здоров'я та впевненості в майбутньому!

Сьогодні відзначають:

• День священномученика Єрмія
  • День пам'яті монаха-відлюдника Сисоя Великого
  • День нових друзів
  • Всесвітній день фотографа (історія першого фото тут)

Релігійне свято: На честь пам'яті святого сьогодні відзначається народне свято 19 липня - Сісоїв день. Премудрий був ченцем-відлюдником і жив в Єгипетській пустелі. За своє життя здійснив чимало подвигів, досяг високої духовної чистоти і сприйняв дар чудотворення, так що одного разу навіть своєю молитвою повернув до життя померлого отрока. Сісой Великий був надзвичайно суворий до себе, але з милосердям ставився до всіх тих, хто звертався до нього за допомогою. Він говорив, що його шлях - ставити себе нижче за всіх інших, тому що саме таке приниження веде до чистоти духу. На смертному одрі він говорив, що бачить Ангелів і розмовляє з ними, щоб вони дали йому ще трохи часу на покаяння. Учні, стоячи над Сисоєм Великим, дивувалися - вважали, що немає потреби йому в чомусь каятися. Але Премудрий був упевнений - він недостатньо пізнав каяття за своє життя. У той момент, коли він це вимовив, обличчя його засяяло І Господь забрав святого на небеса.

Іменини: Єрмій, Валентина, Астерія, Сисой, Лукія, Марина, Марта, Анатолій, Віктор

Народні прикмети

• листя пожовкли - до ранньої осені та зими.
  • жовті хмари - до дощу.
  • у Сисоїв день не можна поспішати, інакше розпочата справа завершиться провалом. Проблеми, що виникли 19 липня, скоро вирішаться самі собою.

Що не можна робити 19 липня

19 липня жінкам заборонено прибирати, прати та займатися прибиранням по дому. Народні прикмети свідчать, що не можна давати і позичати гроші - самі потребуватимете. Православна церква забороняє сваритися та поганословити, особливо, з близькими та коханими.

Що можна робити 19 липня

Вважається, що в цей день роса має цілющу силу, тому наші предки, прокинувшись, ходили босоніж по траві - вірили, що такий ритуал принесе здоров'я і удачу на цілий рік. Також сьогодні можна молитися Сисою Великому про благополуччя в справах.

Знаменні події в Україні цього дня:

• У 1926 році український Катеринослав був перейменований в Дніпропетровськ.

В цей день народилися:

• 1971 - Віталій Кличко, український державний діяч, боксер, політик, громадський діяч, меценат. Старший брат професіонального боксера, чемпіона світу за версіями IBF, IBO, WBO і WBA Володимира Кличка.
  • 1892 - Ілько Борщак, справжні — Ілля Лейб-Гершович Баршак, з 1920 р. підписувався як Ілько Борщак) — український політичний діяч, історичний публіцист і журналіст єврейського походження.
  • 1852 - Володимир Нуменко, український педагог, філолог, громадський діяч, журналіст. У березні 1917 року протягом двох тижнів тимчасово очолював Українську Центральну раду до повернення із заслання Михайла Грушевського. Потім відмовився увійти до Центральної Ради. Міністр освіти та мистецтв в останньому уряді гетьмана Павла Скоропадського з 14 листопада по 14 грудня 1918 р.
  • 1834 - Едґар Деґа (фр. Edgar Degas), справжнє ім’я Ілер-Жермен-Едґар де Ґа (фр. Hilaire Germain Edgar de Gas) — французький художник і скульптор, представник напрямку реалізму та один із співзасновників імпресіонізму. Спеціалізувався у жанровому живописі і портреті, значно менш відомий як пейзажист.
  • 1814 - Семюел Кольт (англ. Samuel Colt) — американський зброяр, промисловець, винахідник револьвера свого імені.

В цей день померли:

• У 2010 році Девід Уоррен, австралійський вчений, винахідник бортового самописця.
  • У 1980 році Ганс Моргентау, американський вчений, засновник теорії політичного реалізму.
  • У 1945 році Августин Волошин, президент Карпатської України. Загинув у радянській в'язниці.
  • У 1374 року Франческо Петрарка, італійський поет, один із засновників гуманізму (його називають «батьком гуманізму»).