Ми бажаєм Вам вдалого дня і хороших новин! Україна переможе!

(з повагою, Адміністрація Зимнівської сільської ради)

Сьогодні 23 липня, субота

• це 204 день року;
  • в Україні 150-й день війни;
  • до Нового року залишилось 161 днів

Своє День народження святкують:

• Леся Потирук, вчитель зарубіжної літератури ООЗ НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей" с. Зимне

Від щирого серця бажаємо щастя, мирного неба, здоров'я та впевненості в майбутньому!

Сьогодні відзначають:

• Всесвітній день китів і дельфінів
  • Міжнародний день бла-бла-бла
  • День пам'яті преподобного Антонія Києво-Печерського

Релігійне свято: 23 липня відзначається Антонієв день. Православні християни вшановують пам’ять преподобного Антонія Печерського, який був засновником Києво-Печерської Лаври. Святий народився в кінці 10 століття недалеко від Чернігова. Він відвідав Палестину, а на зворотному шляху затримався в Афоні, де прийняв постриг і прожив кілька років. За переказами, ігумен Афонського монастиря отримав знак відпустити Антонія додому, щоб він поширював християнську віру на рідній землі. До нього приходили люди- хто за допомогою, а хто і з проханням постригти їх в ченці. Так утворилися Ближній і Дальній печерні монастирі. Згодом над Дальньою печерою була збудована невелика церква. Через час число парафіян збільшилося настільки, що святу обитель назвали Печерською. Святитель мав талант чудотворення. зціляв хворих, передбачав події.

Іменини: Православні: Антон, Георгій, Данило і Степан; католицькі: Аполлінарій, Роман

Народні прикмети

• Гучні гуркіт грому – до затяжного дощу.
  • Грім чути далеко – скоро дощі закінчаться.
  • Хмари заволокли небо – буде сильний вітер.
  • У колодязі і в річці стало менше води – до тепла.
  • Равлики високо на деревах – до сильного дощу.
  • Метеликів не видно – буде дощ.
  • Бджоли голосно дзижчать і вилітають з вулика – до спеки.

Що не можна робити 23 липня

• Не можна дивитися у чужі вікна, і навіть для того, щоб поглянути на своє відображення.
  • Заборонено у цей день розчісуватися гребенем, на якому є волосся.
  • Не варто 23 липня “зв’язуватися” з постільною білизною: міняти її і навіть прати.

Що можна робити 23 липня

Знаменні події в Україні цього дня:

Відомі люди українського походження, що народились в цей день:

Відомі люди українського походження, що померли в цей день: