4 серпня - Зустріч з представниками молодіжного сектору та молоді громад-партнерок Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» у Волинської області

Дата: 01.08.2022 10:01

4 серпня з 11:00 до 12:45 Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» проведе зустріч з представниками молодіжного сектору та молоді громад-партнерок Проєкту у Волинської області на тему «Презентація дослідження стану молоді у Волинській області та обмін досвідом щодо реалізації молодіжної політики у громадах».

Під час заходу також буде представлено можливості для громадського сектору та конкурси на отримання грантів у рамках компоненту «Залучення громадськості» Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

До участі запрошуються представники молодіжного сектору Волині, а також молодь таких громад: Боратинської, Вишнівської, Володимирської, Горохівської, Зимнівської, Ківерцівської, Локачинської, Любешівської, Рожищенської, Шацької.

Зареєструватися на захід можна за посиланням: https://bit.ly/3vnsgSA