Про вклад ВПО у розвиток громад, які їх прийняли

Дата: 02.11.2022 16:20

Аліна Костюк – переселенка із Запорізької області. Після повномасштабної агресії росії, вона з донькою в цілях безпеки виїхала до Італії. Але згодом жінка повернулася до України і нині мешкає у Зимнівській громаді.

Нині вона працює у місцевому ліцеї, а у вільний від роботи час на волонтерських засадах допомагає наповнювати сайт громади.

Більше про історію Аліни дивіться у відео, створеному Волинським Інститутом Права. Відбулося це в рамках проєкту «Соціальна інтеграція ВПО через розвиток громад у партнерських громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» у Волинській області», що став можливий завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цієї публікації не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.

Більше можете дізнатися тут ?