Дата: 03.11.2022 14:11
Кількість переглядів: 213

Представники  Зимнівської громади взяли участь у навчаннях нового проєкту «Тренінги з муніципальних комунікацій та роботи з населенням у територіальних громадах», який реалізовується ГО «Комунікації для змін» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».
Навчання в межах проєкту буде спрямоване на усвідомлення важливості планування комунікації, формування навичок визначення цілей комунікації, цільових аудиторій та зацікавлених сторін, створення комунікаційних повідомлень, розробки контенту, вивчення структури та принципів створення основних комунікаційних документів та інші теми, які актуальні для кожної з обраних громад. Це дозволить сільським, селищним та міським головам отримати знання та навички для ефективного спілкування як із мешканцями громад, так і з партнерами на місцевому та регіональному рівні, а також краще реагувати на кризові ситуації.

Детальніше про проєкт на сайті ? https://decentralization.gov.ua/news/15707

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)