Захід   з представниками Управління патрульної поліції у Волинській області

Дата: 23.01.2023 14:11

На Волині продовжується набір до патрульної поліції. Саме тому у Володимир-Волинській філії Волинського обласного центру зайнятості  відбувся  захід   з представниками Управління патрульної поліції у Волинській області. На захід були запрошені начальник відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції у Волинській області Ольга Шмігель та інспектори даного відділу Олександр Таровський, Олександра Ліпич, Олесь-Юрій Вдовиченко та 12 безробітних.
Представники управління  надали інформацію про умови  роботи в патрульній поліціїта особливості професійно-психологічного відбору, вимоги щодо прийому та державні гарантії поліцейським. Присутніх  детально ознайомили  з пропозиціями щодо працевлаштування.
Була надана інформація щодо грошового забезпечення, яке залежить від займаної посади, звання, кваліфікації, терміну та умов роботи. Захід проходив у формі конструктивного діалогу, зацікавлені пропозиціями отримали  презентаційні матеріали та контакти для подальшої співпраці.