У Зимнівській громаді запрошують на стажування громадян, з числа молоді

Дата: 14.03.2023 17:26
Кількість переглядів: 650

Для розвитку молоді та молодіжної політики на теренах Зимнівської територіальної громади, за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», ми розпочинаємо нову ініціативу "Стажування громадян з числа молоді, які не перебувають на службі в органах місцевого самоврядування, в апараті сільської ради та її виконавчих органах".

Ініціатива діє відповідно до розпорядження сільського голови від 13 березня 2023 року №43 "Про Порядок стажування громадян з числа молоді, які не перебувають на службі в органах місцевого самоврядування, в апараті сільської ради та її виконавчих органах"

Щоб скачати та переглянути сам Порядок натисніть на посилання: rada.info/upload/users_files

Контактний телефон представника координаційної групи, щодо стажування: 063 667 4843 , Дмитро (Viber, Telegram).

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)