Дякуємо за співпрацю.

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю.

Подяка благодійникам

Благодійництво – добровільна, безкорислива допомога та  підтримка найбільш вразливих верств населення:  пенсіонерів, осіб з інвалідністю,  багатодітних сімей та дітей з інвалідністю, всіх тих котрі потрапили в складні життєві обставини.

Вітання з нагоди 30-річчя Незалежності України!

Напередодні 30-ої річниці Незалежності України у відділенні стаціонарного догляду с. Льотниче відбулись  святкові заходи. Підопічних та працівників привітали працівники Центру культури та дозвілля Зимнівської сільської ради.

Благодійна допомога.

Благодійність – це велика справа, яка винагороджується повагою та любов’ю тих, кому вона надавалась.

Великодні добрі справи

Великдень у житті кожного українця свято особливо шановане та величне. Це свято перемоги добра над злом та життя на смертю. Великдень входить в кожну домівку з Божим благословенням, сповнює віри в краще майбутнє, духовно очищає.  Саме в такі дні серця людей відкриті як ніколи для добрих вчинків.