Візит Волинської обласної організації Товариства Червоного Хреста України спільно із Німецьким Червоним Хрестом

Волинська обласна організація Товариства Червоного Хреста України спільно із Німецьким Червоним Хрестом  02.11.2022 року відвідали територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Володимирського району.

Дякуємо за співпрацю.

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю.

Подяка благодійникам

Благодійництво – добровільна, безкорислива допомога та  підтримка найбільш вразливих верств населення:  пенсіонерів, осіб з інвалідністю,  багатодітних сімей та дітей з інвалідністю, всіх тих котрі потрапили в складні життєві обставини.

Вітання з нагоди 30-річчя Незалежності України!

Напередодні 30-ої річниці Незалежності України у відділенні стаціонарного догляду с. Льотниче відбулись  святкові заходи. Підопічних та працівників привітали працівники Центру культури та дозвілля Зимнівської сільської ради.

Благодійна допомога.

Благодійність – це велика справа, яка винагороджується повагою та любов’ю тих, кому вона надавалась.

Великодні добрі справи

Великдень у житті кожного українця свято особливо шановане та величне. Це свято перемоги добра над злом та життя на смертю. Великдень входить в кожну домівку з Божим благословенням, сповнює віри в краще майбутнє, духовно очищає.  Саме в такі дні серця людей відкриті як ніколи для добрих вчинків.