Рішення про утворення служби

Рішення про утворення служби з перевезення осіб та дітей з інвалідністю

ЗИМНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Восьмого скликання

 

РІШЕННЯ

 02.02.2023 № 28/27                                          

 

Про передачу майна в оперативне

управління та на баланс Територіального

центру соціального обслуговування

(надання соціальних послуг)

Володимир-Волинського району

 

Відповідно рішення Зимнівської сільської ради від 02.02.2023 року №28/26 «Про перейменування комунальної установи Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Володимир–Волинського району та затвердження Положення у новій редакції», постанови Кабінету Міністрів України від 14.03.2018 року №189 «Деякі питання використання коштів, передбачених у державному бюджеті для придбання транспортних засобів спеціалізованого призначення для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату, та інших маломобільних груп населення» з останніми змінами, Закону України «Про соціальні послуги», Цивільного кодексу України, Бюджетного кодексу України, керуючись ст. 137 Господарського Кодексу України, ст. 25, 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Передати до сфери управління Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Володимир-Волинського району службу з перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю з 01.03.2023 року.
  2. Передати з балансу відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Зимнівської сільської ради в оперативне управління та на баланс Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Володимир-Волинського району транспортний засіб Автоснаб, модель STDF-03, державний реєстраційний номер АС1584ВХ з 01.03.2023 року.
  3. Затвердити склад комісії з приймання-передачі майна, вказаного у п.2 цього рішення згідно з Додатком 1.
  4. Комісії забезпечити належне приймання-передачу майна по актах прийняття-передачі та подати їх на затвердження сільському голові.
  5. Відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Зимнівської сільської ради здійснити відповідні зміни в бухгалтерському обліку  щодо зняття  з балансу та оперативного управління майно вказане у п. 2 цього рішення.
  6. Територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Володимир-Волинського району, як балансоутримувачу, якому майно передано в оперативне управління, зарахувати на баланс майно, зазначене в п.2 цього рішення та внести відповідні зміни до бухгалтерського обліку.
  7. Доручити сільському голові затвердити акти передачі-приймання  майна та укласти договір про закріплення майна комунальної власності територіальної громади Зимнівської сільської на праві оперативного управління за Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Володимир-Волинського району.
  8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, побутового і торговельного обслуговування та соціального захисту населення, та з питань земельних відносин, екології, природних ресурсів та комунального майна територіальної громади.

 

 

 

Сільський голова                                                                           В'ячеслав КАТОЛИК

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь